Dzień Edukacji Narodowej 2024

Opublikowano: 2024-10-15 19:01, Numer artykułu: 87889 , Autor: Sz.Targowski

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim naszym pracownikom składamy serdeczne podziękowania za  codzienne zaangażowanie w edukację, wychowanie, motywowanie do rozwoju oraz pomoc w odnajdywaniu pasji, które staną się podstawą życiowych sukcesów i źródłem samorealizacji naszych uczniów. Praca z dziećmi jest wielką odpowiedzialnością i zadaniem, któremu stawiacie czoła każdego dnia. Od niej, w dużej mierze, zależy los przyszłych pokoleń.
Wszystkim Państwu dziękujemy za trud i cierpliwość, z jaką codziennie wykonujecie swoją pracę, której efekty przekładają się nie tylko na postępy i sukcesy uczniów, ale także na rozwój naszej szkoły.
Wraz z wyrazami uznania życzymy Wam wielu powodów do zawodowej satysfakcji oraz wytrwałości w trudnej, ale jak ważnej i szczytnej pracy oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Dyrekcja SP-27

Szymon Targowski i Dagmara Cękała

Bydgoszcz 14.10.2024

Informujemy, iż z okazji Dnia edukacji narodowej nagrodzeni zostali następujący pracownicy naszej szkoły:

Anna Ptaszyńska – Medal Złoty za Długoletnią Służbę

Hanna Kasica – Medal Srebrny za Długoletnią Służbę

Agata Hełminiak - Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy

Nagroda Dyrektora Szkoły:

Dagmara Cękała

Anna Seyda

Katarzyna Konieczna – Jaroszewska

Anna Missima

Karolina Matyja

Agnieszka Pomarańska

Artur Kiciński

Hanna Gutkowska

Krystyna Michalak

Aneta Oksik

Katarzyna Piechocka

Emilia Neunert

Elżbieta Nietz

Bożena Waszczyk

WSZYSTKIM NAGRODZONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!